31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już za nami. Historyczną, bo rekordową dla myszynieckiego Sztabu (nr 1781) okazała się niedzielna kwesta na rzecz walki z sepsą. Zebraliśmy łącznie 22 936,80 zł i 32,63 €. Wolontariusze wraz z opiekunami kwestowali od godzin porannych do godziny 18:00 - do czasu, kiedy w RCKK rozpoczął się Finał.
Na początku przedstawiono kwestujących wolontariuszy, którym serdecznie podziękowano za ich zaangażowanie, następnie odbyły się bardzo emocjonujące licytacje pamiątek związanych z tegorocznym Finałem.
Część artystyczną Finału uświetniły swoimi występami dzieci ze Szkoły Podstawowej w Myszyńcu, pod opieką Pani Danuty Gnozy, a także młodzież ze Szkoły Podstawowej w Wolkowych, która zaprezentowała program wokalny przygotowany pod czujnym okiem Pani Małgorzaty Jędrzejczyk.
Całości wydarzenia dopełniło widowisko "Śnij Kurpiu Śnij" w wykonaniu Zespołu Folklorystycznego "Kurpiowszczyzna" z Myszyńca. 
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wszystkim 25. Wolontariuszom - Pani Burmistrz Elżbiecie Abramczyk, młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Wolkowych (20 wolontariuszy pod opieką Zofii Bałdygi i Szymona Wasika) oraz dzieciom i młodzieży z Zalasa (4 wolontariuszy pod opieką Mirosława Bałdygi). 

 

 

Sztab w Myszyńcu serdecznie zaprasza do udziału w 31. Finale WOŚP, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29 stycznia 2023 roku w Myszyńcu.
Szczegóły na plakacie, do zobaczenia!