REGIONALNE CENTRUM KULTURY KURPIOWSKIEJ I OBJAZDOWE KINO VISA ZAPRASZA:

 

Wyjątkowa majówka z Kinem Visa

 

Kino Visa zaczyna majówkę już 27 kwietnia, przed nami aż 10 dni specjalnie przygotowanych atrakcji - dwa nowe tytuły w repertuarze, największe hity kwietnia i ceny obniżone o połowę. Odpocznij w kinie i daj się ponieść filmowym emocjom!

 

Od 27 kwietnia do 6 maja nasi widzowie w Lidzbarku, Brodnicy, Szczytnie, Mikołajkach, Myszyńcu, Bartoszycach, Olsztynku, Bieżuniu, Kłodawie 
i Łasku będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji. Ci, którzy zapłacą kartą Visa, otrzymają aż 50% zniżki na wszystkie bilety i zestawy w barku kinowym. Szczegóły promocji oraz regulamin na stronie Kino.Visa.pl

Majówka z Kinem Visa może oznaczać filmową przygodę w Londynie. Tam rozgrywa się akcja animacji „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnaliSherlocka Holmesa znają wszyscy, czas poznać Sherlocka Gnoma! Filmowy bohater ma przed sobą nietypową detektywistyczną misję – musi rozwikłać zagadkę ogrodowych krasnali. W oryginalnej wersji językowej tej opowieści towarzyszą m.in. Emily Blunt i Johnny Depp. Polskie głosy, które poprowadzą nas przez tę historię, należą m.in. do Przemysława Bluszcza i Jarosława Boberka.

 

Majówkowy weekend z Kinem Visa to także szansa na spotkanie z Larą Croft. Angelina Jolie ustępuje miejsca na ekranie Alicii Vikander – to tę aktorkę zobaczycie w filmie Tomb Raider” w wersji 3D z dubbingiem. To jedna z tych bohaterek, która zdecydowanie nie potrafi żyć bez adrenaliny. Przygotujcie się na szybkie zwroty akcji. Filmowa Lara potrafi być wrażliwa, a jednocześnie bezwzględna, zdeterminowana i bezradna. Fani najpopularniejszej gry millennium mogą liczyć na intensywne emocje.

W repertuarze zostają z nami także filmy, które zdążyły już podbić serca publiczności w kwietniu, m.in. nagrodzona Srebrnym Niedźwiedziem „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej. Ważna opowieść o tym, że nikogo nie dziwi już metaforyczna utrata twarzy, za to fizyczna inność skazuje na wykluczenie. Fanów Metalliki ucieszy obecność utworów zespołu w tym filmie.

Mocne uderzenie słychać również w zwiastunie „Player One” Spielberga. To formacja Van Halen. Słynny utwór „Jump” zapowiada skok w przyszłość, do roku 2045.  To ten moment w historii, kiedy ludzie szukają ukojenia w wirtualnej rzeczywistości.

Na widzów Majówki z Kinem Visa czeka także „Pitbull. Ostatni pies“ w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Porucznik Despero kontra gangi walczące o wpływy w mieście. Marcin Dorociński to tylko jeden z magnesów, który przyciągnie widzów do kina.

Wejdź na facebookowy profil Objazdowego Kina Visa i zobacz fragmenty filmów, które czekaja na Ciebie w maju!

https://www.facebook.com/KinoObjazdowe/

Na filmowe emocje zaprasza Visa.

 

Myszyniec - 01.05.2018

Gnomeo i Julia
Godzina: 9:00 i 14:30
Cena biletu:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)

Player One 2D DUBBING
Godzina: 11:00
Cena biletu:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)

Tomb Rider
Godzina: 16:20
Cena biletu:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)

Twarz
Godzina: 18:30
Cena biletu:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)

Pitbull. Ostatni Pies
Godzina: 20:30
Cena biletu:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)

 

Rezerwacje biletów na stronie:
kino.visa.pl

lub pod numerem telefonu:
22 357 78 00 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00

 

Kasa kina otwarta w dniu seansu

 

ZAPRASZAMY!!!