REGULAMIN KONKURSU

„MYSZYNIEC W OBIEKTYWIE – FOTOGRAFICZNY WEHIKUŁ CZASU”

1.       Konkurs „MYSZYNIEC W OBIEKTYWIE – FOTOGRAFICZNY WEHIKUŁ CZASU” polega na odtworzeniu w nowoczesny sposób zdjęć wykonanych minimum 30 lat temu na terenie Myszyńca i najbliższych okolic.

2.       Organizator konkursu:

- Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu.

3.       Celem konkursu jest:

- wyłonienie uzdolnionej fotograficznie młodzieży i osób starszych,

- promocja efektywnego wykorzystania zabytków,

- włączenie w żywy obieg kultury wątków dziedzictwa kulturowego Kurpi.

4.       Niedozwolony jest retusz nowo wykonanych fotografii.

5.       Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie konkursowe.

6.       Aby być zgłoszonym do konkursu należy uzupełnić i przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź dostarczyć w formie papierowej do budynku RCKK mieszczącego się w Myszyńcu na Placu Wolności 58:

- kartę zgłoszenia [nadać tytuły fotografiom, podać Autorów i lata stworzenia starych fotografii, jeśli jest to możliwe – podać dane dotyczące miejsca wykonania fotografii oraz osób na niej się znajdujących],

- klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnej z RODO,

- fotografie przedstawione w formie połączonych obok siebie zdjęć.

7.       Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na udostępnienie ich prac w wydawnictwach i publikacjach, nośnikach informacji oraz na portalach społecznościowych.

8.       Prace należy nadesłać lub dostarczyć osobiście w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2022r. Zgłoszenia po upływie podanego terminu nie będą przyjmowane.

9.       Ilość uczestników jest nieograniczona.

10.   W konkursie mogą brać udział osoby powyżej 10 roku życia.

11.   W konkursie nie mogą brać udział pracownicy Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu oraz ich krewni.

12.   Udział w konkursie jest bezpłatny.

13.   Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymają dyplom uczestnictwa. Ponadto Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe. Poza wyłonieniem Laureatów przewidziana jest również możliwość przyznania przez Jury wyróżnień. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas obchodów 50. Rocznicy Powstania Ośrodka Kultury w Myszyńcu.

14.   Biuro Organizacyjne Konkursu „MYSZYNIEC W OBIEKTYWIE – FOTOGRAFICZNY WEHIKUŁ CZASU”:

- Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu, Plac Wolności 58, 07-430 Myszyniec;

- tel. 29 77 21 363;

- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Wszelkich informacji udziela: Tomasz Mierzejek

 

KARTA ZGŁOSZENIA