45. Miodobranie Kurpiowskie już za nami.
Jak co roku chcielibyśmy je troszkę podsumować i przede wszystkim podziękować wszystkim, którzy pomogli przy jego organizacji.
Dziękujemy, za wsparcie przy współorganizacji, współfinansowanie, patronat honorowy i medialny, sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe oraz wszystkim służbom, zespołom, artystom, wystawcom i wspaniałej publiczności!
Widzimy się za rok na 46. Miodobraniu Kurpiowskim.
 
 
 

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego

 

 

Zadanie publiczne pn. 45. Miodobranie Kurpiowskie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego".

 
-
 
Podsumowujące tegoroczne Miodobranie publikujemy również tekst listu otrzymanego od Marszałka Województwa Mazowieckiego - Adama Struzika, który został skierowany do organizatorów Miodobrania.
 
-
 
Miodobranie już się zakończyło, ale nadal pojawiają się artykuły związane ze specjalnym gościem, który pojawił się na tegorocznym Miodobraniu.
Wspólny występ Zespołu Wilki i Jakuba Grabowskiego sprawił, że o Miodobraniu Kurpiowskim, możemy przeczytać w takich serwisach jak: Popkiller, GlamRap, CGM, RapNews, Rapowo, czy w serwisach informacyjnych takich jak:
Dziękujemy!