Dyrektor Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej im. Ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu poszukuje kandydata na stanowisko: Instruktor ds. organizacji imprez.

Do podstawowych obowiązków będzie należało:

  • organizacja, promocja i prowadzenie koncertów, spotkań, spektakli, konkursów, konferencji i innych form uczestnictwa w kulturze,
  • obsługa sprzętu nagłośnieniowego,
  • promocja działań merytorycznych RCKK w Myszyńcu,
  • rozpoznawanie zapotrzebowania społecznego na aktualne formy działalności,
  • przygotowywanie informacji prasowych, wypowiedzi, artykułów, komentarzy,
  • budowanie i utrzymywanie otwartych i efektywnych relacji z mediami,
  • przygotowywanie treści na stronę internetową, portale społecznościowe,
  • aktywne poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań promocyjnych,
  • opracowywanie i realizowanie programów, projektów i innych przedsięwzięć służących edukacji artystycznej dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, mile widziane wykształcenie kierunkowe (z obszaru kultury, PR, marketingu, dziennikarstwa lub techniczne),
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość sprzętu nagłośnieniowego,
  • umiejętność organizowania i prowadzenia imprez,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, swoboda wypowiedzi,
  • umiejętność formułowania komunikatów marketingowych i pisania tekstów,
  • rzetelność, umiejętności analityczne, kreatywność, zorientowanie na osiąganie celów,
  • zainteresowanie tematyką kulturalną: koncerty, teatry, wystawy,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność umożliwiająca wykonywanie obowiązków w dni wolne, niedziele i święta,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– ciekawą i rozwijającą pracę
– ambitne zadania,
– możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie swojej aplikacji do Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej im. Ks. Wł. Skierkowskiego w Myszyńcu (Sekretariat), zawierającej list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem i klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 13 listopada 2015 r.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.