Jeśli jesteś DJ’em i chciałbyś zaprezentować swoje umiejętności oraz zmierzyć się z innymi – ten konkurs jest dla Ciebie!

Kurp Dj Festival 2014

REGULAMIN KONKURSU
Organizatorem konkursu festiwalu jest Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. Ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu. Celem imprezy jest umożliwiania młodym adeptom dj-ingu prezentacje swoich umiejętności oraz trendów muzycznych.

 1. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie zgłoszenia wraz z setem do dn.25.07.2013
 2. Nadesłany set musi być Twoim autorskim miksem stworzonym z wykorzystaniem sprzętu djskiego.
 3. Set ma mieć 30 minut (+- 2 minuty). Zapisany w formacie mp3 min 128kbs. Dostarczony e-mailem wraz ze zgłoszeniem lub w e-mailu z zawarty linkiem do pliku .
 4. Istnieje możliwość zamieszczenia videomixu, na którym będzie widoczna Twoja gra na sprzęcie.
 5. Zgłoszenia przyjmuje  RCKK Myszyniec  07-430 Myszyniec ul. Plac Wolności 58/ p. Łukasz Samsel . Zgłoszenie powinno zawierać: Imię , nazwisko ,wiek, rodzaj preferowanego gatunku muzycznego. Adres do wysyłania zgłoszeń to : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 6. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest  technika wykonania seta oraz dobra jakość nagrania . Po akceptacji Twojego zgłoszenia dostaniesz informację drogą mailową z dalszymi instrukcjami.
 7. Sety, które zostaną zaakceptowane będą dostępne do pobrania w Internecie.
 8. Gatunki w jakich nagrywamy sety to szeroko pojęta muzyka taneczna ( Dance ,house,..). Wymóg musi być spełniony aby set został zaakceptowany.
 9. Nadesłane sety muszą być stworzone na potrzeby konkursu. Wycinki z setów, sety publikowane już wcześniej będą automatycznie uniemożliwiały akceptację miksu do konkursu.
 10. Po akceptacji Twojego zgłoszenia dostaniesz informację drogą mailową z dalszymi instrukcjami.
 11. Najważniejsza jest wspólna, dobra zabawa przy dobrej muzyce oraz możliwość zdobycia nagród zarówno przez twórców jak i odbiorców
 12. Wszelkie kwestie, które wymagają wyjaśnienia kierujemy na www.facebook.com/lukasz.samsel1 lub telefonicznie pod nr 29 772 13 63
 13. Organizator zapewnia warunki techniczne tj. konsola Denon DNS 1200 2 szt i do tego Mixer DNX 120 oraz profesjonalne nagłośnienie.
 14. Dopuszcza się korzystanie z własnej konsoli bądź kontrolera po wcześniejszym powiadomieniu organizatora na formularzu zgłoszeniowym.
 15. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe.
 16. Organizator nie zwraca kosztów związanych z udziałem w konkursie.
 17. Prezentacja oraz finał konkursu odbędzie się w trakcie KURP CITY FESTIVAL 2 sierpnia 2014 w Amfiteatrze RCKK przy ul. Dzieci Polskich 2.
 18. Przebieg konkursu:
 • Rejestracja oraz losowanie numerów startowych od godziny 20:00 (godzina może ulec zmianie - w zależności od liczby zakwalifikowanych zgłoszeń) w dniu 25.07.2014r.
 • Zawodnicy prezentują swoje 25-35 minutowe sety, które oceniać będą wasi fani na facebooku. Każdy Dj będzie musiał nagrać Swój kawałek, gdzie później będzie umieszczony na facebooku i poddany ocenie.
 • Organizator wybierze 3 najlepszych Dj – ów, którzy zostaną nagrodzeni w zależności od ilości lajków.
 • Decyzje Organizatora są niepodważalne i nie przysługuje od nich odwołanie.

 

Pełna lista dj-ów biorących udział w konkursie zostanie ogłoszona 28.07.2014. Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem. Wysłanie zgłoszenia równa się akceptacji regulaminu konkursu.

Sponsorem imprezy jest sklep ”LFX Agency" - najlepszy Djshop w mieście!

Prowadzenie imprezy Dj Rawa